Ezekre a tömegközlekedési változásokra lehet számítani a vásár ideje alatt Debrecenben
Szerző: Dehir.hu | info@dehir.hu Közzétéve: 2018.10.04. 09:07 | Frissítve: 2018.10.04. 13:57
Debrecen - Október 5-én 17 óra 30 perctől október 7-én üzemzárásig a 15/15Y-os, 22-es, 22Y-os, 24-es, 24Y-os, 34-es, 35-ös, 35Y-os, és 36-os autóbuszok terelőútvonalon közlekednek.
Október 5. és 7. között rendezik meg Debrecenben a Mihály-napi vásár a Böszörményi úton. A vásár zavartalan lebonyolítása érdekében október 5-én, pénteken 17 óra 30 perctől a szervezők teljes szélességben lezárják a Böszörményi út: Füredi út és Doberdó utca közötti, a Bolyai utca Böszörményi út és Thomas Mann utca közötti, illetve a Békessy Béla utca: Böszörményi út és Görgey utca közötti szakaszát.
A forgalomkorlátozás ideje alatt október 5-én 17 óra 30 perctől október 7-én üzemzárásig a 15/15Y-os, 22-es, 22Y-os, 24-es, 24Y-os, 34-es, 35-ös, 35Y-os, és 36-os autóbuszok a következő terelőútvonalon közlekednek:
15-ös és 15Y-os autóbuszok
Széna tér/Bayk András utca irányába:
a Doberdó utca - Kartács utca - Békessy Béla utca - Mikszáth Kálmán utca - Thomas Mann utca - Nádor utca - Füredi út - Böszörményi út - tovább az eredeti útvonalon
Doberdó utca irányába:
A Tűzoltóság megállóhelyig az eredeti Útvonalon, majd a Böszörményi Út - Füredi út - Nádor utca - Thomas Mann utca - Mikszáth Kálmán utca - Békessy Béla utca - Kartács utca - Doberdó utca terelő útvonalon közlekednek.
22-es és 22Y-os autóbuszok
A Vincellér utcától a Tűzoltóság megállóhelyig az eredeti útvonalon, majd a Böszörményi út- Füredi út - Nádor utca - Thomas Mann utca - Mikszáth Kálmán utca - Békessy Béla utca - tovább az eredeti útvonalon közlekednek.
24-es és 24Y-os autóbuszok
A Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium megállóhelyig az eredeti útvonalon, majd a Békessy Béla utca - Mikszáth Kálmán utca - Thomas Mann utca - Nádor utca - Füredi út - Böszörményi út - tovább az eredeti útvonalon közlekednek.
34-es, 35-ös, 35Y-os és a 36-os autóbuszok
Józsa irányába:
A Tűzoltóság megállóhelytől a Böszörményi út - Füredi út - Nádor utca – Thomas Mann utca - Mikszáth Kálmán utca - Békessy Béla utca - Kartács utca - Doberdó utca - Böszörményi út - tovább az eredeti útvonalon közlekednek.
A járatok a Doberdó utcán a belső oldalon, a 11-es autóbuszok indulóhelyén állnak meg, valamint a helyközi autóbuszoknak fenntartott Árpád Vezér Általános Iskola elnevezésű megállóhelyen is megállnak.
Segner tér irányába:
A Branyiszkó utca megállóhely után a Böszörményi út - Doberdó utca – Kartács utca - Békessy Béla utca - Mikszáth Kálmán utca - Thomas Mann utca - Nádor utca – Füredi út - Böszörményi út - tovább az eredeti útvonalon közlekednek.
A járatok a Doberdó utcán a külső oldalon, a 23-as autóbuszok indulóhelyén állnak meg.
Az autóbuszok a terelőútvonalon található megállóhelyeken megállnak.
Október 5-én az alábbi járatok indulnak utoljára az eredeti útvonalon:
15-ös: a Doberdó utcától 16:54-kor, a Széna térről 16:34-kor
15Y-os: a Doberdó utcától 17:06-kor, a Bayk András utcától 16:46-kor
22-es: a Vincellér utcától 16:55-kor
22Y-os: a Vincellér utcától 16:08-kor
24-es: a Vincellér utcától 16:30-kor
24Y-os: a Vincellér utcától 15:45-kor
34-es: a Segner térről 16:50-kor, Felsőjózsáról 16:58-kor
35Y-os: a Segner térről 17:03-kor, a Felsőjózsai utcától 17:08-kor
36-os: a Segner térről 17:10-kor, az Alsójózsai utcától 16:43-kor
Az Őszi Országos Kirakodóvásárra történő eljutáshoz a Nagyállomás és a Doberdó utca között közlekedő 2-es villamost ajánlják a DKV szakemberei.
HOZZÁSZÓLÁSOK (0)