A vásár és egy bicikliverseny miatt terelőúton mennek a DKV-járatai
Szerző: Dehir.hu | info@dehir.hu Közzétéve: 2012.10.04. 16:02 | Frissítve: 2012.10.04. 16:02
Debrecen – Több busz is terelőúton fog közlekedni pénteken és a hétvégén. A Pallagi úton és az Ady Endre úton forgalomkorlátozás lesz, a Böszörményi utat lezárják.
Kerékpárversenyt tart október 5-én, pénteken a TEVA Gyógyszergyár Zrt. , ezért várhatóan 14 és 17 óra között a a Pallagi úton és az Ady Endre úton forgalomkorlátozás lesz.
A Pallagi utat egyirányúsítják a Nagyerdei körút felől a Móricz Zsigmond út felé, ezért a fenti időszakban a a 10/10A/10Y és 16-os autóbuszok a Nagyállomás felé, a 13-as autóbuszok a Segner tér felé, a 22Y-os autóbuszok a Kassai út – Vincellér utca felé az alábbi terelőútvonalakon közlekednek:
10/10A/10Y-os autóbuszok
Nagyállomás felé: az Auguszta megállóhelytől a Móricz Zsigmond út - (balra) Pallagi út - Gyógyszergyár - Pallagi út - Móricz Zsigmond út - Dóczy József utca - Egyetem sugárút - tovább az eredeti útvonalon közlekednek.
A járatok a Szociális Otthon és Klinikák megállóhelyeket nem érintik. A járatokra legközelebb a Móricz Zsigmond úton vagy az Augusztánál lehet felszállni.
13-as autóbuszok
Segner tér felé: a Gyógyszergyár megállóhelytől a Pallagi út - Móricz Zsigmond út - Dóczy József utca - Egyetem sugárút - tovább az eredeti útvonalon közlekednek.
A járatok a Szociális Otthon és Klinikák megállóhelyeket nem érintik. A járatokra legközelebb a Móricz Zsigmond úton vagy az Augusztánál lehet felszállni.
16-os autóbuszok
Nagyállomás felé: a Gyógyszergyár - Pallagi út - Móricz Zsigmond út - Dóczy József utca - Nagyerdei körút (Klinikák felé) - tovább az eredeti útvonalon közlekednek.
A járatok a Szociális Otthon megállóhelyet nem érintik, helyette a Fürdő oldalában található Klinikák elnevezésű megállóhelyen szállhatnak fel.
22Y-os autóbuszok
Az Auguszta megállóhelytől a a Móricz Zsigmond út - (balra) Pallagi út - Gyógyszergyár - Pallagi út - Móricz Zsigmond út - Dóczy József utca - Nagyerdei körút (Klinikák felé) - tovább az eredeti útvonalon közlekednek.
A járatok a Szociális Otthon megállóhelyet nem érintik, helyette a Fürdő oldalában található Klinikák elnevezésű megállóhelyen szállhatnak fel.
A félpályás útlezárás miatt a verseny ideje alatt a Móricz Zsigmond út felé tartó oldalon található Szociális Otthon elnevezésű megállóhely is szünetel, a megállóhely pótlása forgalomtechnikai okok miatt nem lehetséges.
A terelőútvonalon közlekedő autóbuszok a terelőútvonalon található valamennyi megállóhelyen megállnak. A várható forgalmi torlódások miatt az érintett járatok közlekedésében nagyobb késésekre is számítani kell.
A vásár miatt is terelőúton járnak majd a buszok
Az Őszi Nagyvásár rendezvényei miatt a DKV Böszörményi úton közlekedő járatai október 5., péntek délután 17.30-tól október 7, vasárnap üzemzárásig terelőútvonalon közlekednek.
22/22Y-os autóbuszok
A Pesti utca megállóhelyig az eredeti útvonalon, majd a Mester utca - Csemete utca - Dózsa György utca - Nádor utca - Thomas Mann utca - Mikszáth Kálmán utca - Békessy Béla utca terelőútvonalon, majd tovább az eredeti útvonalon közlekednek.
Október 5-én az eredeti útvonalon utoljára a Vincellér utcától a 16.52-kor induló 22-es, a 15.52-kor induló 22Y-os autóbuszok közlekednek végig.
24/24Y-os autóbuszok
A Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium megállóhelyig az eredeti útvonalon, majd a Békessy Béla utca - Mikszáth Kálmán utca - Thomas Mann utca - Nádor utca - Dózsa György utca - Csemete utca - Mester utca - Pesti utca terelőútvonalon, majd tovább az eredeti útvonalon közlekednek.
Október 5-én az eredeti útvonalon utoljára a Vincellér utcától a 16.15-kor induló 24-es és a 15.45-kor induló 24Y-os autóbuszok közlekednek végig.
34/34A, 35/35A, 35Y/351, 36/36A autóbuszok
Debrecen-Józsa irányába: A Pesti utca megállóhelyig az eredeti útvonalon, majd a Pesti utca - Mester utca - Csemete utca - Dózsa György utca - Nádor utca - Thomas Mann utca - Mikszáth Kálmán utca - Békessy Béla utca - Kartács utca - Doberdó utca - Böszörményi út terelőútvonalon, majd tovább az eredeti útvonalon közlekednek.
Nagyállomás/Segner tér irányába: A Branyiszkó utca megállóhelyig az eredeti útvonalon, majd a Doberdó utca - Kartács utca - Békessy Béla utca - Mikszáth Kálmán utca - Thomas Mann utca - Nádor utca - Dózsa György utca - Csemete utca - Mester utca - Pesti utca terelőútvonalon, majd tovább az eredeti útvonalon közlekednek.
Október 5-én az eredeti útvonalon utoljára a Nagyállomástól a 16.20-kor induló 34-es, a 11.15-kor induló 35-ös, 16.40-kor induló 35Y-os és a 16.30-kor induló 36-os járatok; Józsáról a 12.25-kor induló 34A-s, a 16.30-kor induló 34-es, 08.22-kor induló 35A, 11.55-kor induló 35-ös, a 16.25-kor induló 35Y-os, a 16.42-kor induló 36-os és a 12.12-kor induló 36-os autóbuszok közlekednek végig.
Az autóbuszok a terelőúton található valamennyi megállóhelyen megállnak.
HOZZÁSZÓLÁSOK (0)