A Lövésznap ideje alatt terelőútvonalon közlekedik néhány busz Debrecenben
Szerző: Dehir.hu | info@dehir.hu Közzétéve: 2022.06.24. 10:40 | Frissítve: 2022.06.24. 10:43
Debrecen - A programok zavartalan lebonyolítása érdekében, a Nagyerdei körút Pallagi út és Ady Endre út közötti szakaszát lezárják.
Lövésznapot rendeznek a Nagyerdőn június 26-án. A programok zavartalan lebonyolítása érdekében, a Nagyerdei körút Pallagi út és Ady Endre út közötti szakaszát lezárják. A rendezvény ideje alatt június 26-án, vasárnap üzemkezdettől, üzemzárásig a 16-os, 22-es, 22Y-os, 24-es és a 24Y-os autóbuszok terelőútvonalon közlekednek.
A járatok terelőútvonala:
16-os autóbusz:
A Gyógyszergyár irányába:
A 16-os autóbusz a Baksay Sándor utca megállóhely után egyenesen tovább halad az Egyetem irányába, utána a Nagyerdei körút-Pallagi út terelőútvonalon közlekedik.
A Nagyállomás irányába:
A 16-os járat a Szociális Otthon megállóhely után jobbra fordul a Klinikák irányába, utána a Nagyerdei körút-Hadházi út terelőútvonalon közlekedik. A 16-os autóbusz a Hadházi út 92. megállóhely után az eredeti útvonalon közlekedik tovább.
22-es autóbusz:
A 22-es járat a Klinikai Központ Nagyerdei Campus megállóhely után visszafordul a körforgalomban, majd a Nagyerdei körút - Hadházi út - Benczúr Gyula utca - Köztemető, főkapu terelőútvonalon közlekedik. A 22-es autóbusz a Köztemető, főkapu megállóhely után az eredeti útvonalon közlekedik tovább.
22Y-os autóbusz:
A 22Y-os járat a Szociális Otthon megállóhely után a Nagyerdei körút - Hadházi út - Benczúr Gyula utca - Köztemető, főkapu terelőútvonalon közlekedik. A 22Y-os autóbusz a Köztemető, főkapu megállóhely után az eredeti útvonalon közlekedik tovább.
24-es autóbusz:
A 24-es járat a Köztemető, főkapu megállóhely után a Benczúr Gyula utca - Hadházi út - Nagyerdei körút (Egyetem felé) – Klinikák terelőútvonalon közlekedik. A 24-es autóbusz a Klinikai Központ Nagyerdei Campus megállóhelynél visszafordul és utána az eredeti útvonalon közlekedik tovább.
24Y-os autóbusz:
A 24Y-os autóbusz a Köztemető, főkapu megállóhely után a Benczúr Gyula utca - Hadházi út - Nagyerdei körút (Egyetem felé) - Pallagi út terelőútvonalon közlekedik. A 24Y-os járat a Szociális otthon megállóhely után az eredeti útvonalon közlekedik tovább.
Az útvonalváltozás miatt megállóhely nem marad ki, ezért az autóbuszok a terelőútvonalon található megállóhelyeken nem állnak meg.