Férfi kézilabda Eb: így folytatódik az út az olimpiára
Szerző: MTI | info@dehir.hu Közzétéve: 2020.01.16. 07:40 | Frissítve: 2020.01.16. 07:40
Malmö - Péntektől a norvég, a szlovén, a svéd és a portugál válogatott lesz a középdöntős ellenfél.
Spanyolország már korábban kivívta a jogot, egy hely még kiadó a tokiói ötkarikás játékokra.
Az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokság további menetrendje.
január 16., csütörtök
középdöntő, 1. forduló:
I. csoport (Bécs):
Spanyolország-Csehország 16.00
Horvátország-Ausztria 18.15
Németország-Fehéroroszország 20.30
Az állás: 1. Horvátország 2 (31-23), 2. Spanyolország 2 (33-26), 3. Ausztria 2 (32-29), 4. Csehország 0 (29-32), 5. Németország 0 (26-33), 6. Fehéroroszország 0 (23-31)
január 17., péntek:
középdöntő, 1. forduló:
II. csoport (Malmö):
Szlovénia-Izland 16.00
Magyarország-Norvégia 18.15
Portugália-Svédország 20.30
Az állás: 1. Norvégia 2 pont (34-28), 2. Magyarország 2 (24-18), 3. Szlovénia 2 (21-19), 4. Svédország 0 (19-21), 5. Portugália 0 (28-34), 6. Izland 0 (18-24)
január 18., szombat:
középdöntő, 2. forduló:
I. csoport (Bécs):
Csehország-Fehéroroszország 16.00
Spanyolország-Ausztria 18.15
Németország-Horvátország 20.30
január 19., vasárnap:
középdöntő, 2. forduló:
II. csoport (Malmö):
Portugália-Izland 16.00
Magyarország-Szlovénia 18.15
Norvégia-Svédország 20.30
január 20., hétfő:
középdöntő, 3. forduló:
I. csoport (Bécs):
Horvátország-Csehország 16.00
Spanyolország-Fehéroroszország 18.15
Németország-Ausztria 20.30
január 21., kedd:
középdöntő, 3. forduló:
II. csoport (Malmö):
Portugália-Szlovénia 16.00
Norvégia-Izland 18.15
Magyarország-Svédország 20.30
január 22., szerda:
középdöntő, 4. (utolsó) forduló:
I. csoport (Bécs):
Spanyolország-Horvátország 16.00
Ausztria-Fehéroroszország 18.15
Németország-Csehország 20.30
II. csoport (Malmö):
Magyarország-Portugália 16.00
Norvégia-Szlovénia 18.15
Izland-Svédország 20.30
január 24. péntek:
elődöntők:
I1-II2, Stockholm 18.00
II1-I2, Stockholm 20.30
január 25., szombat:
az 5. helyért: I3-II3, Stockholm 16.00
a 3. helyért, Stockholm 18.30
január 26., vasárnap:
döntő, Stockholm 16.30
HOZZÁSZÓLÁSOK (0)