Az iskolában és a sportpályán is jól teljesítenek, most díjat kaptak
Szerző: DTV | szerkesztoseg@dtv.hu Közzétéve: 2014.01.23. 17:27 | Frissítve: 2014.01.24. 09:54
Debrecen - Százötven Hajdú-Bihar megyei jó tanuló, jó sportoló diák kapott elismerést Debrecenben.
A Megyeházán rendezett ünnepségen egymás után vették át a díjakat a diákok. A pályázatra hazai vagy nemzetközi versenyeredménnyel és legalább 4,8 tizedes tanulmányi átlaggal lehetett jelentkezni.
A díjazottak szerint a tanulást és a sportot időnként nem egyszerű összeegyeztetni, de a jövő miatt megéri. Az ünnepségen Bodó Sándor, a Hajdú-Bihar Megyei Közgyűlés elnöke azt mondta: ezek a fiatalok építik Hajdú-Bihar megye jövőjét. Hozzátette: az lehet igazán jó sportoló, aki az elméleti tudását is fejleszti. Az ünnepségen a diákolimpiai bajnokok felkészítőit is díjazták.
Az általános iskolás díjazottak:
Balla Tünde Balmazújváros
Hartman Tímea Balmazújváros
Miltényi Lili Balmazújváros
Pénzes Ákos Balmazújváros
Dobi Bence Balmazújváros
Géricz Hanna Balmazújváros
Burai Boglárka Balmazújváros
Kunkli Dóra Balmazújváros
Silling Dorottya Balmazújváros
Zavaczki Boglárka Balmazújváros
Szabó Nina Balmazújváros
Szabó Vivien Berettyóújfalu
Balogh Sára Berettyóújfalu
Erdélyi Nóra Berettyóújfalu
Szabó Béla Berettyóújfalu
Erdei Vanda Berettyóújfalu
Fráter Iván Berettyóújfalu
Csarkó Zsolt Berettyóújfalu
Dávid Ádám Berettyóújfalu
Dávid Máté Berettyóújfalu
Barcai Blanka Berettyóújfalu
Háló Csenge Berettyóújfalu
Bozsódi Fanni Berettyóújfalu
Daróczi Sára Berettyóújfalu
Mokánszki Dóra Berettyóújfalu
Képes Ákos Berettyóújfalu
Nagy Dávid Berettyóújfalu
2. oldal
Nagy Sándor Tamás Derecske
Hajdú Bettina Hajdúböszörmény
Faragó Szilvia Hajdúböszörmény
Farkas Zsombor Hajdúböszörmény
Farkas Hunor Hajdúböszörmény
Ollé Rebeka Sára Hajdúböszörmény
Kircsi Balázs Hajdúszoboszló
Szabó Marcell Hajdúszoboszló
Meliska Dávid Hortobágy
Major Dániel Hortobágy
Boldizsár Niké Nádudvar
Kiss Viktória Nádudvar
Bodnár Norbert Tibor Nádudvar
Székely Gabriella Nádudvar
Barát Petra Barbara Nádudvar
Czina Péter Nádudvar
Balla Edina Nádudvar
Rácz Amarilla Nádudvar
Nagy Krisztina Nádudvar
Kocsis Alexa Nádudvar
Magyar Alexandra Püspökladány
Zsikla Dóra Püspökladány
Zsikla Fruzsina Püspökladány
Tőke Vivien Püspökladány
Nádházi Gergő Püspökladány
Tomka Boáz Püspökladány
Tomka Joel Püspökladány
Palya Máté Püspökladány
3. oldal
Bencze Donát Hajdúdorog
Andirkó Zsófia Hajdúböszörmény
Kovács Szandra Hajdúböszörmény
Poczetnyik Luca Laura Hajdúböszörmény
Szabó Judit Hajdúböszörmény
Szabó Kata Hajdúböszörmény
Varga Krisztina Hajdúböszörmény
Benke Donát Hajdúböszörmény
Kiss Péter Hajdúszoboszló
Elek Hajnalka Hajdúszoboszló
Domonkos Kitti Bianka Hajdúszoboszló
Tamás Gabriella Nyíradony
Tamás Szilvia Nyíradony
Szabó Tamás Vámospércs
Sós Barnabás Ebes
A középiskolás díjazottak:
Holoda Péter Hajdúszoboszló
Németh Kata Hajdúszoboszló
Fekésházi Mirjam Hajdúszoboszló
Bali Emese Kinga Hajdúszoboszló
Papp Csenge Hajdúszoboszló
Papp Zsuzsa Hajdúszoboszló
Varga Péter Tamás Hajdúszoboszló
Kaszás Rebeka Hajdúszoboszló
Némethy Fruzsina Hajdúszoboszló
Tóth Attila Hajdúszoboszló
Preznánszky Liliána Hajdúszoboszló
Somogyi Ágnes Hajdúszoboszló
Némethy Klaudia Hajdúszoboszló
Ulveczki Anna Hajdúszoboszló
Herka Dominik Hajdúszoboszló
Kulcsár Levente Balmazújváros
Uzonyi Marianna Hajdúböszörmény
Tomka János Püspökladány
Diákolimpiai bajnokok:
Tóth Nóra Berettyóújfalu
Varga Árpád Berettyóújfalu
Dávid Ádám Berettyóújfalu
Dávid Máté Berettyóújfalu
Dobi Lili Berettyóújfalu
Gálfi Gábor Csökmő
Faragó Nikolett Földes
Holoda Péter Hajdúszoboszló
Andirkó Zsófia Hajdúböszörmény
Kovács Szandra Hajdúböszörmény
Poczetnyik Luca Hajdúböszörmény
Varga Krisztina Hajdúböszörmény
Szabó Judit 3x Hajdúböszörmény
Szabó Kata Hajdúböszörmény
Garai Barna Hortobágy
Kulcsár Tamás Hortobágy
Veres Bence Hortobágy
Major Dániel Hortobágy
Horváth Máté Hortobágy
Zsupos Zsolt Hortobágy
Való Dávid Hortobágy
Tar Kristóf Hortobágy
Székely Gabriella Nádudvar
Balla Edina Nádudvar
Minegász Kitti Nádudvar
Barát Petra Barbara Nádudvar
Rácz Amarilla Nádudvar
Boldizsár Niké Nádudvar
Székely Boglárka Nádudvar
Boldizsár Adrián Nádudvar
Mónus Ditta Nádudvar
Vizsnyai Zsuzsa Nádudvar
Kiss Bianka Mária Nádudvar
Kovács Kinga Nádudvar
Kiss Viktória Nádudvar
Bodnár József Zoltán Nádudvar
Tomka János Püspökladány
Diákolimpiai bajnokok felkészítői:
Poczetnyik Mária
Örvendi Sándorné
Drén Gábor
Haraszti László
Tőzsér Sándor
Ludmány László
Pápai Zoltán
Dr.Tomka János
Szentirmai Zoltán
Nagy Csaba
Szabó Tamás
Ungai János
HOZZÁSZÓLÁSOK (0)