Változik a buszok útvonala a vásár miatt
Szerző: Dehir.hu | info@dehir.hu Közzétéve: 2010.05.05. 12:47 | Frissítve: 2010.05.05. 12:47
A hétvégi Mihály napi vásár miatt több autóbusz útvonala is megváltozik - tájékoztatta a Dehir.hu-t a DKV.
A Tavaszi Országos Kirakodóvásár időtartamára május 8-án és 9-én több autóbusz útvonala módosul. A vásár idején, illetve az előkészületi- és az utómunkálatok alatt pedig a Böszörményi út érintett szakasza a közúti forgalomtól elzárt terület lesz.
Ennek következtőben május 7-én, pénteken 17 óra 30 perctől 2010. május 9-én, vasárnap üzemzárásig a 14-es, 34-es, 34J, 35Y-os, 351-es, 36-os és 36J jelzésű autóbuszok az alábbi terelőútvonalon közlekednek.
14-es jelzésű autóbusz
- Vezér utcától: Vezér utca – Doberdó utca – Kartács utca – Dóczy József utca – Egyetem tér – Egyetem sugárút terelőútvonalon közlekedik, az Egyetem tér elnevezésű megállóhelytől az útvonal változatlan.
2010. május 7-én az eredeti útvonalon utoljára a Nagyállomástól 16:45-kor, valamint a Vezér utcától 17:15-kor induló járat közlekedik végig.
34-es, 35Y-os és 36-os jelzésű autóbuszok
- Dobozi lakóteleptől: Dobozi lakótelep – Tűzoltóság elnevezésű megállóhelyek között változatlan, majd Füredi út – Nádor utca – Thomas Mann utca – Mikszáth Kálmán utca – Békessy Béla utca – Kartács utca – Doberdó utca – Böszörményi út terelőútvonalon közlekedik, az Árpád Vezér Általános Iskola elnevezésű megállóhelytől az útvonal változatlan.
- Debrecen – Józsától: A Branyiszkó utca elnevezésű megállóhelyig az útvonal változatlan, majd a Doberdó utca – Kartács utca – Békessy Béla utca – Mikszáth Kálmán utca – Thomas Mann utca – Nádor utca – Füredi út – Böszörményi út terelőútvonalon közlekedik, a Füredi út elnevezésű megállóhelytől az útvonal változatlan.
2010. május 7-én az eredeti útvonalon utoljára a Dobozi lakóteleptől 16:58-kor induló 34-es, a 16:52-kor induló 35Y-os, valamint a 17:05-kor induló 36-os járatok; Debrecen – Józsáról a 17:00-kor induló 34-es, a 16:59-kor induló 35Y-os és a 16:50-kor induló 36-os járatok közlekednek végig.
34J, 351-es és a 36J jelzésű autóbuszok
- Debrecen – Józsától: A Branyiszkó utca elnevezésű megállóhelyig az útvonal változatlan, majd a Doberdó utca – Kartács utca – Békessy Béla utca – Mikszáth Kálmán utca – Thomas Mann utca – Nádor utca – Füredi út – Böszörményi út terelőútvonalon közlekedik, a Füredi út elnevezésű megállóhelytől az útvonal változatlan.
Fontos tudni, hogy az autóbuszok a terelőútvonalon található valamennyi megállóhelyen megállnak!
HOZZÁSZÓLÁSOK (0)